נבחרת הממליצים

O8A2044-0c-wpcf_520x520.jpg

דרור ליטבק

Managing Director ,Experis Israel

Business Development MGS Israel

Manpower Group

אני שמח לתת את המלצתי החמה על העבודה המשותפת עם אור אריאלי, אור ליוותה אותנו בהבניית אחד מהשירותים האסטרטגיים של החברה שלנו תוך ליווי צמוד וחתירה למקצועיות בלתי מתפשרת. ניסיונה הרב של אור בא לידיי ביטוי מהרגע הראשון בו נפגשנו, בו זיהתה מיד את המקומות בו אנו היינו צריכים לייצר שינוי על מנת שנוכל להביא לידי ביטוי את היכולות והעוצמות של החברה שלנו ולבצע קפיצת מדרגה מקצועית שהיינו זקוקים לה מאוד. אור היא פרטנרית אמיתית שיכולה לתרום לכל מנהל בכיר בארגון באשר הוא.

חמוטל כהן

מנהלת אגף משאבי אנוש, המרכז הרפואי שערי צדק

 

ממליצה בחום על שירותיה של אור כיועצת ארגונית. אור מביאה איתה לתהליך הייעוץ נסיון רב הן כיועצת והן כמנהלת בארגונים בהם עבדה. השילוב בין בין השניים נותן ערך מוסף רב לתהליך. היא לא מתפשרת על האמת המקצועית שלה, מה שהופך את התהליך לאיכותי ומעמיק.

חגית אדלר

BEO- Osem Nestle Professional at Nestlé S.A

מנהלים מוצאים את עצמם הרבה פעמים לבד, בטח בצמתים, בהחלטות ניהוליות לא פשוטות. לפעמים גם שאנחנו יודעים מה צריך להיעשות, לא פשוט ליישם. המשאב האנושי הוא החשוב שיותר בכל עסק, זו הסיבה שאשמח להמליץ על אור- השילוב של הניסיון המשמעותי במגוון ארגונים מובילים עם אינטליגנציה גבוהה והבנת המשאב האנושי בסיטואציות מורכבות הופך את אור לשותפה מומלצת
ביותר. היכולות שלה מבניית אסטרטגיה ומבנה למשאב האנושי, תהליכי בניית צוות, השמות וחניכה למנהלים בכל הרמות יאפשרו לכם לישון יותר טוב בלילה..

ליזה תבורי

VP HR Global Phosphate Division,
Finance & COO, ICL

אור אריאלי יועצת בכירה מהמובילות בישראל.
בעלת ניסיון עשיר ומגוון בליווי מנהלים בחברות מקומיות וגלובליות
מצליחה להניע לפעולה ולייצר שינוי.
האדם הנכון להתייעץ עימו בצומת קבלת החלטות או לפני שינוי בחיים.
מתוך ניסיון אישי, ממליצה בחום רב!!!.

ד"ר רינת כהן‎

Head of Supplementary Health Insurances Division at Meuhedet

זכיתי לעבוד עם אור אריאלי כיועצת שמלווה אותי בתפקיד בכיר בעולם תוכן חדש לי- ביטוחי הבריאות בארגון בריאות ציבורי.
אור היא בדיוק האדם לחשוב אתו ולהתפתח. בעלת יכולות ניתוח ואבחון יוצאים מגדר הרגיל תוך הפגנת אינטיליגציה רגשית וקוגנטיבית יוצאת דופן.
בנוסף, אור בעלת יכולת גבוהה ביותר לסייע ולתמוך בך כמנהל הן בניהול המשאב האנושי והן בהרכבת מבנה ארגוני העונה לאסטרטגיה שהותוותה.
אור אריאלי מלווה ומסייעת במיפוי המפה הארגונית ובגיוס כוחות מסייעים וניטרול גורמים מעכבים. העבודה עמה נעימה, פרקטית ואפקטיבית. אני ממליצה עליה בחום רב.

גלי הכרמלי

מומחית לפיתוח מנהלים ״מעל ומעבר״

יש לי העונג לעבוד עם אור בחמש השנים האחרונות כשותפה של צוות משאבי האנוש במטה אוסם, בפיתוח נבחרות מנהלים, צוותים והנהלות. אור היא ביזנס פרטנר מופלאה, הרואה את המשאב האנושי אסטרטגית - בהקשרים של ביזנס. היא מונעת מחזון בהיר - לאן היא רוצה לקחת את הארגון, ומסט של ערכי ליבה כמו התחדשות מתמדת ואינטגריטי. אור ניחנה בחוזקות טבעיות מובהקות, שסייעו להצלחתה בתפקידי מפתח בתחום משאבי האנוש בישראל: יכולת לזהות את הייחוד של האנשים סביבה ולהפיק מהם את המיטב, יצירתיות והגיית רעיונות בלתי שגרתיים בכלל ובתחום מש"א בפרט, אהבת הלמידה וקליטת כל פרט כבור סוד שאינו מאבד אף טיפה, וכושר ביצוע והוצאה לפועל ברמה גבוהה ביותר. ולצד כל אלה - אור אנושית, פתוחה, נעימה ומבריקה, ובקיצור - שותפה נהדרת.

גדי גילאון

ראש אגף מחשוב ומערכות מידע,

שירותי בריאות כללית

השילוב הנדיר שמצוי אצלך של מקצוענות, ראייה אסטרטגית רחבה ויצרתית הופכים את הדמיוני לאפשרי. העדויות להצלחתך מצטברות וכבר מורגשת אוריה מקצועית שונה.

אור עבודתך עימי היוותה רצף של חוויות ניהוליות, ביכולת לראות מעבר לאופק, לחשוב בלא גבולות ולהביא לשינוי הקיים.

לוצ'יה קרפל‎

Head of People‎‏, Optival

אור אישה מרשימה, חכמה חזקה ויצירתית. יש לה המון מה לתרום ואפשר לסמוך עליה ב- 100%.

ד"ר איתמר עופר

מנכ"ל צבר רפואה

כשבוחרים יועץ ללות אותך, חשוב שליועץ לא יהיו פתרונות סגורים וסדורים. חשוב שהיועץ/ת יהיה מאד קשוב למי שעומד/ת מולו. שינסה להבין ממש את האתגר (גם אם ״הנועץ״ עדיין לא בטוח באתגר) ואז ילווה את הנועץ בתהליך, כך שייבנה דרכים לשינוי. אור, מהיכרות רבת שנים, יודעת להקשיב, לכוון ולעזור למנהל להגיע לבד למסקנות הנכונות לו/ה. בהצלחה

רחל ארז

מנהלת מש"א מטה קב' אסם- נסטלה

פגשתי במהלך חיי אנשי משאבי אנוש רבים, אין ספק שאור אריאלי נמצאת בנבחרת המובילה של אנשי המקצוע בתחום. התבונה, הידע המקיף והיכולת להתאים פיתרון לסוגיה - זו מומחיות.

אביעד בן יצחק

מנכ"ל ומייסד ידעת - עצי יוחסין

ממליץ בחום מהכרות רבת שנים. ממליץ על סמך האמינות, הנסיון, האחריות והיסודיות של אור. הבן אדם בהא הידיעה שאפשר לחשוב ולהסתייע בו.

גיל פרץ

מכירות, הצגה & מיומנויות תקשורת:

הדרכה וייעוץ עבור הצלחה עסקית

אור היא אחת המקצועניות ביותר בתחום של ניהול המשאב האנושי כחוליה אסטרטגית להצלחתה של כל פירמה, ובמיוחד ארגון גלובלי. יש לה יכולת נהדרת לארגן באופן פשוט מידע רב ומסובך, ולהוביל ארגון ענק לשיפור ביצועים מתמיד. היא מחפשת תמיד את ה"טאלנטים" לארגון שלה, אבל היא בעצמה "טאלנט" בעל תרומה אדירה.

ענת דבש

פסיכולוגית תעשייתית
ומנהלת ד.ב.ש פיתוח ארגוני בע"מ

היתה לי הזכות והמתת לעבוד עבור אור אריאלי, סמנכ"לית משאבי אנוש של אסם. אור הוכיחה שילוב מהותי בין הבנה עסקית חריפה וכושר מיקוד לבין היכולת להוביל תהליכים מרעיון עד יישום תוך רתימה של שדרת הניהול מן הרמות הבכירות ועד סוכני שינוי לרוחב הארגון. התוצאה - הספק מהיר ואיכותי ביותר של תהליך שינוי תרבותי ממעלה שניה בחברה המתבטא ברבדים השונים מתפיסת הניהול ועד שגרות ומדידה. בצד אלו נבנה צוות משאבי אנוש יציב ומוביל מקצועי שיצר אגנדה מקצועית ונוכחות של מטה תורם ומרכזי. אני מודה על הזכות לקחת בכך חלק.

baruch.jpg

פרופ' ברוך מבורך

מרצה מן החוץ בתוכניות ללימודי מוסמך

באוניברסיטת תל אביב ובקריה האקדמית אונו,
מנהל מדעי – מכון פילת מקבוצת היי-קפיטל
 

לאור יכולות ניהוליות, אינטלקטואליות, ביקורתיות ואנליטיות מהרמה הגבוהה ביותר. יכולות אלו נרכשו במסגרות שונות: שירות צבאי מגוון בצה"ל (דרגה בשחרור – סא"ל), לימודי התואר הראשון והשני ותפקידים משמעותיים בשירותי בריאות כללית ובקבוצת אסם-נסטלה בתחום משאבי אנוש.על בסיס כל האמור לעיל אני משוכנע שאור מסוגלת להתמודד עם כל מטלה מסדר גודל משמעותי הן ברמה האינטלקטואלית, האנושית והניהולית.

12.jpg

  פרופ' אילן משולם (אמריטוס)

הפקולטה לניהול, אוני' חיפה

לשעבר יו"ר העמותה לניהול, פיתוח וחקר

משאבי אנוש בישראל

אור בלטה כאחד המנהלים המעמיקים בחשיבה ובהבנת נושאי עבודתה בקהילה המקצועית בארץ. יש לה יכולת ניתוח מצוינת וראיה אסטרטגית של המקצוע. גישתה המקצועית הפכה אותה למרצה רצויה במפגשים מקצועיים ופעילה בחוגים המקצועים ברמה הגבוהה ביותר.

רויטל אסייג שלוש

מנהלת תכנית סטארטר

אור אריאלי מישהי לחשוב וגם להצליח. סייעה לי רבות בתהליך חשוב שהובלתי.  החל מהרחבת הידע שלי בתחום וייעוץ וליווי מקצועי- קיבלתי כלים פרקטיים ונכונים לפיתוח והצלחה בתהליך.

הכי חשוב להדגיש, מעוררת שאלות, מפתחת חשיבה קצת שונה מהדפוסים ונעים מאוד לעבוד איתה.

מומלץ בחום למי שנדרש לייעוץ וחשיבה משותפת בתהליכים חדשים ובשינויים.

דפנה.png

דפנה הררי

המקום האולטימטיבי למנהלים....חשיבה אחרת...חיובית ומקדמת...מותאמת לתפיסות ניהול מתקדמות ומותאמות למציאות מורכבת,

אור היא מגדלור של חכמה, ידע, שכל מפגש איתה מעצים ומקדם עם ארומה של פרקטיקה וישום מידיים .

תענוג לעבוד עם אור!!!! מרצה בחסד עליון הרצתה בבית הספר להכשרת עובדי רווחה לאוכלוסיות של מפקחים ומנהלים.

  אילת ליפשיץ

מנהלת חטיבה עסקית תה & Well Being

קבוצת ויסוצקי

אור מקצוענית אמיתית מבינה אנשים תהליכים, ויודעת להוביל שינוי מאוד ממליצה בחום !!

  הילה בורג

אור ליוותה אותי בתהליך מאד משמעותי בקריירה. מעבר לידע המקצועי הרחב ישנה יכולת הבחנה מעמיקה ורגישות גדולה. אני ממליצה לכל מנהל שזקוק להכוונה ו/או סיוע מקצועי להעזר באור.